لطفا تا بارگذاری کامل تصاویر منتظر بمانید

مبلمان آپارتمانی

مشخصات کاربر

مبلمان آپارتمانی


حوزه فعالیت : مبلمان


توضیحات : گروه مبلمان آپارتمانی از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را مبنی بر ایده های نو در طراحی و نیز معرفی سبک جدید مبلمان آغاز کرد و یکی از پیشروانی است که با همراهی سایر تاثیر گذاران صنعت در ارتقا صنعت مبلمان نقش بسزایی دارد. گروه مبلمان آپارتمانی، برندی است که به ایرانی بودن خود افتخار می کند و فلسفه ی وجودی خود را چنین می داند:ایرانی حق استفاده از کالاهای لوکس را دارد و ایرانی توان تولید کالای لوکس را دارد.
کیفیت محصولات مبلمان آپارتمانی با استفاده از بهترین مواد اولیه تضمین می گردد که شایان ذکر است چوب های به کار برده شده اکثرا از چوب های مرغوب ملچ و گردو که از گرانبها ترین چوب های موجود در ایران و در درجه ی بعدی استفاده از چوب های راش رمانی و گرجستانی هستند.
گروه مبلمان آپارتمانی این افتخار را دارد که با تیم طراحی مجرب تمام محصولات خود را طراحی و پس از آزمون آنها از لحاظ ارگونومیک و کیفیت،مبلمان سلامت را به مشتریان خود عرضه کند.
علاوه بر موارد فوق، کارشناسان کارآزموده این مجموعه آماده ارائه مشاوره اختصاصی طرح و رنگ به مشتریان هستند.این مجموعه علاوه بر مبلمان شامل سرویس خواب و اکسسوری های دست ساخت هنرمندان این شهر می باشد.
به طبع این کیفیت و نیز خدمات پس از فروش ویژه و طراحی های خاص و منحصر به فرد و محصولات مبلمان آپارتمانی به عنوان یک کالای لوکس و با کیفیت تولید داخلی می باشد.کلیه مطالب و حقوق وب سایت متعلق به آرک دپارت می باشد استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به وب سایت آرک دپارت مجاز می باشد

اطلاعات خود را وارد کنید

یا    

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account