لطفا تا بارگذاری کامل تصاویر منتظر بمانید

درباره آرک دپارت

درباره ما:

با توجه به رشد روز افزون فرهنگ اینترنت در کشور عزیزمان ایران و استفاده ی فراوان مردم از شبکه های اجتماعی بر آن شدیم وب سایت تخصصی در حوزه ی معاری و ساختمان راه اندازی کنیم.

با وجود تمام وب سایت های مفید و پرمحتوا در این زمینه متاسفانه هنوز کمبودهایی در این بخش وجود داشت. بر این اساس وب سایت آرک دپارت در آبان ۱۳۹۴ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.

وب سایت آرک دپارت در تلاش است تا با برنامه ی دقیق و مدون گامی کوتاه در رفع نیازهای جامعه ی مهندسین عزیز بردارد.

شروع فعالیت:

وب سایت آرک دپارت در ابتدا به تولید محتوا در حوزه ی معماری و ساختمان پرداخت و بروزترین پروژه های معماری را از سایت های معتبر استخراج و به ترجمه ی آنها پرداخت تا مهندسین ، معماران و مردم بتوانند به راحتی به این پروژه ها دسترسی داشته باشند و با بروزترین ایده ها آشنا شوند.

بزرگترین شبکه ی ارتباطی با فعالان حوزه معماری:

پس از حدود یک سال فعالیت در زمینه ی تولید محتوا در حوزه معماری، وب سایت آرک دپارت تصمیم گرفت بستری بزرگ و یکپارچه را فراهم آورد تا فعالان حوزه ی معماری و ساختمان بتوانند به راحتی خود را به جامعه معرفی کنند و کسب و کار خود را گسترش دهند.

فعالان این حوزه می توانند با ثبت نام رایگان در آرک دپارت پروفایل شخصی خود را ایجاد کنند، پروژه ها و محصولات ساختمانی خود را بارگزاری کنند با افراد فعال در حوزه های مختلف معماری ارتباط برقرار کنند و کسب و کار خود را گسترش دهند. از طرفی مردم می توانند با مراجعه به بخش فعالان حوزه معماری، با افراد و شرکت های فعال در این حوزه ارتباط برقرار کنند و در صورت تمایل همکاری خود را با آنها آغاز کنند.

تیم آرک دپارت متشکل از افراد متخصص در زمینه های مختلف می باشد و امیدوار است بتواند گامی کوچک در جهت افزایش کیفیت حوزه ی معماری و ساختمان بردارد.

کلیه مطالب و حقوق وب سایت متعلق به آرک دپارت می باشد استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به وب سایت آرک دپارت مجاز می باشد

اطلاعات خود را وارد کنید

یا    

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account