لطفا تا بارگذاری کامل تصاویر منتظر بمانید

تبلیغات در آرک دپارت

وب سایت آرک دپارت به عنوان یکی از بزرگترین رسانه ها در حوزه معماری و ساختمان فعالیت می کند. با توجه به نوع فعالیت این شبکه باعث شده که روزانه هزاران بازدید از این وب سایت صورت پذیرد.

افراد فعال در حوزه معماری و ساختمان عمده ترین بازدیدکنندگان این سایت را تشکیل می دهند. همین مسئله فرصت خوبی را در اختیار معماران و ارائه دهندگان محصول ساختمانی قرار می دهد که بتوانند با این افراد ارتباط برقرار کنند و بیشتر از قبل کسب و کار خود را گسترش دهند.

وب سایت آرک دپارت در شبکه های اجتماعی همانند:اینستاگرام،تلگرام،فیسبوک،گوگل پلاس و پینترست حضوری فعال دارد و هزاران نفر در این شبکه ها مطالب ما را دنبال می کنند که همین مسئله باعث ایجاد بستری مناسب برای معرفی هرچه بهتر شما به مردم می شود.

تبلیغات در آرک دپارت:

شما در آرک دپارت می توانید به ۲ روش کلی تبلیغات خود را ثبت کنید

روش اول:

ساخت پروفایل شخصی

این نوع تبلیغات یک روش جامع و کامل برای گسترش کسب و کار خود یا به منظور معرفی بهتر فعالیت خود به مشتریان و مردم در یک سطح گسترده می باشد.

در این مدل شما می توانید به صورت کاملا رایگان :

۱-اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را ثبت کنید.

۲-پروفایل شخصی خود را ایجاد کنید.

۳-پروژه ها یا محصولات ساختمانی خود را بارگزاری کنید.

این مدل تبلیغات دارای ۳ طرح رایگان، یک ستاره و دو ستاره می باشد. در زیر می توانید تعرفه ها و امکانات این  ۳ طرح را مشاهده کنید.

طرح رایگان:

طرح یک ستاره:

طرح دو ستاره:

روش دوم:

ریپورتاژ یک مرحله+تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام یک مرحله

در این مدل نویسندگان وب سایت آرک دپارت یک مطلب تخصصی را در مورد حوزه ی فعالیت و کسب و کار شما می نویسند و در قالب یک پست در وب سایت آرک دپارت منتشر می کنند. این عمل باعث معرفی کسب و کار شما به هزاران بازید کننده ی وب سایت که در سراسر ایران قرار دارند، می شود. علاوه بر این کسب و کار و حوزه ی فعالیت شما به همراه شماره تماس و آدرس شبکه های اجتماعی شما طی یک مرحله در تلگرام و اینستاگرام ما منتشر خواهد شد.

کلیه مطالب و حقوق وب سایت متعلق به آرک دپارت می باشد استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به وب سایت آرک دپارت مجاز می باشد

اطلاعات خود را وارد کنید

یا    

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

Create Account